Nasza historia
Firma powstała w oparciu o kadrę fachowców z dziedziny poligrafii wywodzących się z Krajowej Agencji Wydawniczej 1992 roku. W początkowym okresie jako Fotoskład s.c. z siedzibą w Warszawie ul. Wilcza 46, specjalizująca się w składach książek, gazet, katalogów itp., oraz fotografii reprodukcyjnej. W 1994 roku firma przeniosła swoją działalność do Milanówka w zmienionym, oferując pełny zakres obsługi poligraficznej – od projektu do druku.
Wobec zmieniającej się sytuacji na rynku poligraficznym, powiększał się nasz park maszynowy, zakres naszych działań i krąg współpracowników. W roku 1999 powiększył się nasz zespół a park maszynowy przenieśliśmy do lokalu w Grodzisku Mazowieckim.
Kolejnym wielkim krokiem w naszym rozwoju była budowa własnej siedziby którą ukończyliśmy w 2015 roku. Kolejne lata przyniosły nowe inwestycje w maszyny drukujące oraz introligatorskie firmy Heidelberg. Nasze doświadczenie, posiadane kwalifikacje, wspaniali współpracownicy sprawiają, że druk nie ma dla nas tajemnic. Potrafimy sprostać zadaniu najbardziej wymagającego klienta.

Nasza wizja
Od poczatku poszukiwaliśmy nowych oraz ciekawych rozwiązań pozwalających wykonać najbardziej kreatywne, wymagające nieszablonowego podejścia materiały drukowane.

Jesteś zatem drukarnią offsetową i cyfrową z dobrze wyposażoną introligatornią.
Dzięki wyposażeniu i wielkiemu zaangażowaniu naszych pracowników drukarnia rozrosła się i wkroczyła na rynek bezpośredniej obsługi poloigraficznej działów marketingu, szkolenia i zaopatrzenia dużych polskich firm oraz międzynarodowych korporacji.

Posiadamy w swojej aktualnej ofercie kilkadziesiąt technologii wykonania druków gwarantujących ich wysoką jakość i różnorodność.

Ciągły kontakt z wymagającymi agencjami reklamowymi oraz firmami bezpośrednimi pozwala nam na wyczucie aktualnych potrzeb rynku i naszych klientów.Stawiamy na ciągły rozwój firmy nie zapominając o środowisku naturalnym.